DPF, EGR, adblue programavimas

Atliekame kokybišką įvairių variklio elementų išprogramavimą. Dažniausios problemos šiuolaikiniuose dyzeliniuose automobiliuose yra EGR (Išmetamųjų dujų perdirbimas), DPF (kietųjų dalelių filtras), lamda zondai, sklendės ar dar kiti elektriniai variklio elementai.

O bendzininiuose automobiliuose dažna problema katalizatorius, lamda zondai, bei įvarios sklendės.

EGR (Išmetamųjų dujų perdirbimas) – dažniausia ši detalė sugenda dėl vairuotojo ar automobilio kaltės. Dėl vairuotojo gali atsirasti ši problema tada kai automobilis važinėjamas iki 2 000  apsukų ir nevažinėjant didesniomis. Taip pat gali sugesti ir dėl pačio automobilio kaltės, tada kai variklis išskiria didelį kiekį nuosėdų ir užkemša EGR,

DPF (kietųjų dalelių filtras) – šis filtras yra skirtas surinkti kenksmingas medžiagas, kurias išmeta dyzelinis variklis. Jai variklis sugenda ir pradeda mesti didelį kiekį kenksmingų medžiagų, ši detalė visas jas surenka ir užsikiša. Žinoma ši detalė yra ne amžina ir ją pagal gamintoją kiekvienas žmogus turėtų keisti kas 100 000 – 200 000 km.

Lamda zondai – gali sugesti dėl išorinių veiksnių (Smūgio), dėl DPF užsikišimo ir jo temperatūrų, bei pačio lamda zondo.

Sklendės – Didelė problema tada, kai jos užsineša įvairiomis nuosėdomis ir šios sklendės nebegali atlikti pilnai savo funkcijų. Dėl šių trukdžių sklendės sugenda ir reikia jas keisti.

Katalizatoriai – Ši detalė dažniausia sugenda tada kai variklis išmeta didesnį kiekį nuosėdų ilgą laiką. Taip ši detalė užsikiša ir nebebūna tinkama naudoti. Taip pat rekomenduojama keisti šią detalę kas 100 000 – 200 000km, tam kad 100% atliktų savo paskirtį.

Jai turite klausimų klauskite telefonu: 861440783 arba užpildykite žemiau esančią forma (Susisiekite).

Kontaktai

Autoserviso adresas: Šiaulių g. 1b, Radviliškis.
Tel. Numeris: 861440783

Mindes Servisas, autoelektrikas
Mūsų Facebook puslapis
Facebook Pagelike Widget

©MindesServisas 2018. Autoelektrikas Radviliškyje. Diagnostika, remontas, programavimas, kondicionierių pildymas.